Spolupracujeme s těmi nejlepšími.


Česká podnikatelská pojišťovna, a.s.

Od roku 2005 je součástí jedné z největších evropských pojišťovacích skupin Vienna Insurance Group (stejně jako Kooperativa pojišťovna, a.s.). 

S touto pojišťovnu spolupracujeme již více než 14 let, nízká cena u povinného ručení, nadstandartní asistenční služby, rychlé řešení škod.

Hlášení škod: na tel. čísle 957 444 555 nebo online zde.


Pojišťovna Kooperativa, a.s.

Je druhou největší tuzemskou pojišťovnou. Již od počátku našeho působení v oblasti pojišťovnictví je pro nás tato pojišťovna velice důležitým partnerem, zejména v oblasti pojištění majetku, odpovědnosti a životním a úrazovým pojištěním.

V současné době máme pro vás nadstandartní balíček slev k vybraným produktům, který Vám rádi nabídneme. 

Hlášení škod: na tel. čísle 957 105 105 nebo online zde. 


Generali Česká pojišťovna, a.s.

Generali Česká pojišťovna a.s. vznikla spojením dvou velkých pojistitelů na trhu - České pojišťovny a.s. a Generali pojišťovny, a.s. na konci roku 2019.

Tato pojišťovna je naším významným partnerem, zejména ve flotilovém pojištění vozidel, majetku a odpovědnosti, ale i občanském pojištění.

Hlášení škod: na tel. čísle 241 114 114 nebo online zde.


UNIQA Insurance Group

Tato pojišťovna působí na trhu již od roku 1993 a od té doby se stala stabilní tuzemskou institucí, která nabízí široký výběr produktů.

V současné době nabízí propracované produkty životního i neživotního pojištění, které je atraktivní jak kvalitou, tak i cenou.

Hlášení škod: na tel. čísle 488 125 125. 


Direct pojišťovna, a.s.

Direct se specializuje na neživotní pojištění, které nabízí jak lidem, tak firmám. Nabízí pojištění dopravních prostředků, majetku, odpovědnosti, cest do zahraničí nebo případných úrazů.

Vyzdvihnout můžeme pojištění vozidel či pojištění nemovitostí, domácností a občanské odpovědnosti, které je pro klienty zajímavé svým rozsahem i cenou.

Hlášení škod: na tel. čísle 270 270 777 nebo online zde.


Allianz pojišťovna, a.s.

Pojišťovna Allianz a.s. je součástí největšího světového pojišťovacího koncernu Allianz Group, založeném v roce 1890, působící ve více než 70 zemích. V České republice působí od roku 1993 a drží si místo třetí největší pojišťovny v zemi.

Nabízí široký výběr produktů, řadu benefitů zdarma, rychlé a efektivní vyřízení škod, v současné době hodně využívající pro povinné ručení klientelou s menším nájezdem kilometrů.

Hlášení škod: na tel. čísle 241 170 000 nebo online zde.


Pojišťovna VZP, a.s.

PVZP je největším retailovým prodejcem cestovního pojištění a jedničkou na trhu v oblasti zdravotního pojištění cizinců. Poskytuje pojištění zdravotních rizik. Má bohaté zkušenosti v oblasti pojištění majetku a odpovědnosti občanů i podnikatelů včetně profesní odpovědnosti lékařů, farmaceutů a zdravotnických zařízení. 

Pro klienty VZP zajímavé ceny cestovního pojištění.

Hlášení škod: na tel. čísle 233 006 311 nebo online zde.


ČSOB pojišťovna, a.s.

ČSOB pojišťovna, a.s. nabízí ucelené pojišťovací služby občanům a živnostníkům stejně jako malým a středním podnikům i velkým korporacím, na úrovní evropských služeb.

Od této pojišťovny nabízíme výhodné pojištění vozidel, cestovní pojištění a vyzdvihnout mohu i pojištění domu, chaty, chalupy, domácností a odpovědnosti. Možná sleva za propojištěnost s jinými produkty ČSOB pojišťovny, a.s.

Hlášení škod: na tel. čísle 466 100 777 nebo online zde.


SLAVIA pojišťovna, a.s.

Slavia pojišťovna má tradici již od roku 1868. Slavia pojišťovna působí v oblasti neživotního pojištění.

Poskytuje celé spektrum pojistných produktů pro firmy, podnikatele i občany. 

Hlášení škod: na tel. čísle 255 790 111 nebo online zde.


ERGO pojišťovna, a.s.

ERGO pojišťovna, a. s. je členem mezinárodní skupiny ERGO, která je jednou z největších pojišťovacích skupin v Evropě. 

Společnost se specializuje zejména na tyto druhy pojištění: životní pojištění, důchodové pojištění, úrazové pojištění, cestovní pojištění, zdravotní pojištění cizinců, pojištění majetku a občanské odpovědnosti.  

Hlášení škod: na tel. čísle 221 585 111 nebo online zde.


Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s.

Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s. byla založena v roce 1900 a je jedním z nejstarších pojišťovacích ústavů v Evropě. V roce 1992 byla její činnost obnovena Sdružením hasičů Čech, Moravy a Slezska. HVP, a.s. nabízí pojišťovací produkty širokému okruhu klientů, fyzickým i právnickým osobám v oblasti majetkového pojištění. Podporuje protipožární prevenci a činnost sborů dobrovolných hasičů na území České republiky.

Spolupráci s touto pojišťovnou hodnotíme velice kladně, hodně využíváme pro pojištění motorových vozidel.

Hlášení škod: nebo na tel. čísle 272 101 062 nebo online zde.


HALALI, všeobecná pojišťovna, a.s.

Primárně byla pojišťovna založena k pojišťování činnosti při výkonu práva myslivosti, zejména členů Českomoravské myslivecké jednoty, z. s.

V současné době tato oblast zůstává stále hlavní činností pojišťovny, ale pojišťovna se rozvíjí i v jiných oblastech neživotního pojištění. 

Hlášení škod: na tel. čísle 272 101 062 nebo online zde.


D.A.S. pojišťovna právní ochrany, a.s.

Sjednáním právní ochrany si zabezpečíte právní poradenství a platby za advokáta, soudní řízení, zpracování znaleckých posudků či služby tlumočníka. Nabízí profesionální právní poradenství nonstop, úhrada nákladů na řešení případu až do 1 000 000 Kč, Silný tým nezávislých a specializovaných právníků. Dlouholetá tradice, mezinárodní zázemí a zkušenosti.

Požádat o právní pomoc můžete zde.


Atradius Crédito y Caución S.A. de Seguros y Reaseguros, pobočka pro Českou republiku 

Pojišťovna specializující se na pojištění pohledávek v obchodním styku.

Více informací najdete zde.


Pillow pojišťovna, a.s.

První česká plně digitální pojišťovna, dvojnásobný držitel ocenění Pojišťovací Inovátor. 

Pojištění se skládá z tzv. polštářů, které umožňují sestavit si produkt přesně podle svých potřeb a zaplatit pouze za to, co klient skutečně potřebuje. 

Hlášení škod: na tel. čísle 295 562 333.